11th Annual Queen City Classic 2014
U10 Girls
Flight A Pts GP W L T GF GA GDy
01. Billings Micro Girls Team F (MT)   62200615
02. HYSA Academy Gold   1201102-2
03. Missoula Strikers Black   1201114-3
Flight B Pts GP W L T GF GA GDy
01. HYSA Academy White   42101703
02. Magic City Micro Girls H   42101503
03. Electric City SC Team 2   02020012-6
Flight C Pts GP W L T GF GA GDy
01. Magic City Micro Girls Team D   62200413
02. Flathead Rapids   32110621
03. HYSA Team A   0202018-4
Flight D Pts GP W L T GF GA GDy
01. Electric City SC Team 1   62200915
02. Magic City Micro Team A   32110631
03. Mining City Marauders Orange   02020011-6
Flight E Pts GP W L T GF GA GDy
01. Bozeman Blitzz Blue (MT)   62200303
02. Magic City Micro Team E (MT)   1201101-1
03. Mining City Marauders White   1201102-2
Flight F Pts GP W L T GF GA GDy
01. HYSA Academy Blue (MO)   42101321
02. Magic City Micro Team J   32110440
03. Bozeman Blitzz White   1201112-1
Flight G Pts GP W L T GF GA GDy
01. Magic City Micro Team K (MT)   32110431
02. Bozeman Blitzz Yellow   32110440
03. Missoula Strikers White   3211045-1
Flight H Pts GP W L T GF GA GDy
01. Magic City Micro Team L (MT)   62200806
02. Belgrade Rage (MT)   1201114-3
03. Livingston YSA Academy   1201116-3
  U10 Girls
Sat, May 17, 2014
GAME#   Time Home   Away Location
200   9:10 am  HYSA Academy Gold 0-0 Missoula Strikers Black
201   9:10 am  Bozeman Blitzz Yellow 2-3 Missoula Strikers White
202   9:10 am  HYSA Academy White 7-0 Electric City SC Team 2
203   9:10 am  Magic City Micro Girls Team D 2-1 HYSA Team A
204   9:10 am  Electric City SC Team 1 6-0 Mining City Marauders Orange
205   9:10 am  Bozeman Blitzz Blue 2-0 Mining City Marauders White
206   10:20 am  Bozeman Blitzz White 0-0 HYSA Academy Blue
207   10:20 am  Belgrade Rage 1-1 Livingston YSA Academy
208   12:40 pm  Missoula Strikers Black 1-4 Billings Micro Girls Team F
209   12:40 pm  Missoula Strikers White 1-3 Magic City Micro Team K
210   12:40 pm  Electric City SC Team 2 0-5 Magic City Micro Girls H
211   12:40 pm  Flathead Rapids 0-2 Magic City Micro Girls Team D
212   12:40 pm  Mining City Marauders Orange 0-5 Magic City Micro Team A
213   12:40 pm  Magic City Micro Team E 0-1 Bozeman Blitzz Blue
214   1:50 pm  Magic City Micro Team J 2-1 Bozeman Blitzz White
215   1:50 pm  Livingston YSA Academy 0-5 Magic City Micro Team L
216   4:10 pm  Billings Micro Girls Team F 2-0 HYSA Academy Gold
217   4:10 pm  Magic City Micro Team K 1-2 Bozeman Blitzz Yellow
218   4:10 pm  Magic City Micro Girls H 0-0 HYSA Academy White
219   4:10 pm  HYSA Team A 0-6 Flathead Rapids
220   4:10 pm  Magic City Micro Team A 1-3 Electric City SC Team 1
221   4:10 pm  Mining City Marauders White 0-0 Magic City Micro Team E
222   5:20 pm  HYSA Academy Blue 3-2 Magic City Micro Team J
223   5:20 pm  Magic City Micro Team L 3-0 Belgrade Rage
Sun, May 18, 2014
GAME#   Time Home   Away Location
  Consolation  
224   8:00 am  Mining City Marauders White 0-6 Bozeman Blitzz White
225   8:00 am  Missoula Strikers White 4-0 Livingston YSA Academy
226   10:20 am  Missoula Strikers Black 2-0 Electric City SC Team 2
227   10:20 am  Bozeman Blitzz Yellow 1-0 Belgrade Rage
228   10:20 am  HYSA Team A 1-1 Mining City Marauders Orange
229   10:20 am  HYSA Academy Gold vs Magic City Micro Team J
230   10:20 am  Flathead Rapids 1-1 Magic City Micro Team A
231   10:20 am  Magic City Micro Team E 2-3 HYSA Academy White
  Quarterfinal  
232 QF1   9:10 am  Billings Micro Girls Team F 0-1 Magic City Micro Girls H
233 QF2   9:10 am  Magic City Micro Girls Team D 5-1 Electric City SC Team 1
234 QF3   9:10 am  Bozeman Blitzz Blue 0-3 HYSA Academy Blue
235 QF4   9:10 am  Magic City Micro Team K 1-3 Magic City Micro Team L
  Semifinal  
236 SF2   12:40 pm  Magic City Micro Girls H 0-1 Magic City Micro Girls Team D
237 SF1   12:40 pm  HYSA Academy Blue 1-3 Magic City Micro Team L
  Championship  
238 FINAL   4:10 pm  Magic City Micro Girls Team D 0-1 PK Magic City Micro Team L

© 2014 Demosphere International, Inc. All rights reserved.
Youth Sports WebWriter Websites, Online Registration Management, Tournament and League Scheduling Systems